KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX

KanKaLaR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı

YazarMesaj
salam9

İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı Empty
MesajKonu: İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı   İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı Icon_minitimeSalı Mayıs 12, 2015 10:30 pm

Site Adı : http://gunselavci.com

Site Başlığı : İstanbul 1.Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Günsel Avcı - Gunselavci.com

PROF. DR. GÜNSEL AVCI Hakkında

İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı Yan_Prof_Dr_Gunsel_Surdum_Avci_2

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nden 1970 yılında mezun oldum. Aynı üniversitede 1976'da İç Hastalıkları Uzmanı, kardiyoloji eğitimi aldığım Haseki Kardiyoloji Enstitüsü'nde 1984'te Doçent ve Marmara Üniversitesi'nde 1990'da Profesör unvanlarını aldım.

1985 yılından başlayarak 17 yıl Amerikan Hastanesi Kardiyoloji Departmanı'nda çalıştım.

2002 yılından bu yana Şişli Memorial Hastanesi'nde çalışmaktayım.

Mesleki uygulamalarında her zaman, hastalıktan korunma önlemleri ile kansız ve risksiz tanı ve tedavi yöntemlerine ilgi duydum ve uyguladım.

Londra'da aldığım 15 aylık eğitimden sonra 1980 yılında İstanbul'da ilk Ekokardiyografi uygulamalarını Haseki Kardiyoloji Enstitüsü'nde başlattım.

2001 yılında, Amerika'da Pittsburgh Üniversitesi Hastanesi'ne yaptığım ziyarette, kalp hastalarının tedavisinde kansız, ameliyatsız bir yöntem olan EECP (Ritmik Masaj ile Doğal Bypass) tedavisinin yararlarını gözlemledikten sonra, 2002 yılından başlayarak hastalarımda uygulamaktayım. Bu tedavi ile ilgili bilgilerimi ve elde ettiğim sonuçları, katıldığım yurt içi ve yurt dışı bilimsel kongrelerde meslektaşlarım ile paylaşıyor, katıldığım canlı TV programları, gazete ve dergilere gönderdiğim makaleler ve verdiğim konferanslarla halkımızı aydınlatıyorum.

Üyesi olduğum Türk Kardiyoloji Derneği'nin Yönetim Kurulunda, 1984 yılından başlayarak 12 yıl süre görev aldım. Avrupa Kardiyoloji Derneği Üyesiyim.

12 Ekim 2013'te Çin'in Başkenti Pekin'de kurulan “Uluslararası EECP Derneği”nin kurucu üyeleri arasındayım.

Kafkas Dernekleri Federasyonu'nun, Çerkes Kadınları Teavün Cemiyeti Derneği'nin ve Çoğulcu Demokrasi Partisi'nin kurucu üyesiyim.

Tüm kültürlere olan saygım, doğru bildiğim ve inandığım konularda sorumluluk alma cesaretim ve sonuç almaya odaklı çalışma azmimle, bundan böyle Büyük Millet Meclisi'mizde Ülkemize hizmet için, siyasete atılmaya karar verdim.

Neden Aday Oldum?

İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı Yan_gunsel_3

* Ülkemize hizmette, sürekli olumsuz eleştirilerle gerilim yaratan, geçmişe dönük siyaset değil;karşılıklı anlayış, saygı ve işbirliği içinde, daha iyiye götürecek projelerle, geleceğe odaklı, ilkeli ve özgür siyaset yapmak için…

* Hukukun üstünlüğüne dayalı, eşit yurttaşlığı esas alan, tüm kültürlere saygılı "Çoğulcu Demokrasi" için…

* Temel felsefesi, bireyin özgürlüğü ve doğuştan gelen haklarının korunması olan yeni bir anayasa için…

* Çıkara değil, üretime ve istihdama dayalı, çevreci ve güçlü bir ekonomi için…

* Adil paylaşım düzeni için…

* Herkese, yetenekleri doğrultusunda istediği dalda eğitim için…

* Sağlıkta korunmaya öncelik vermek için…

* Kadınlarımızın, yaşlılarımızın, emekçilerimizin, yardıma muhtaçlarımızın haklarını korumak için aday oldum.

"Prof.Dr.Günsel Avcı - Neden Aday Oldum?" konulu video: https://www.youtube.com/watch?v=SStfC7Zkj0E

İstanbul Bağımsız Milletvekili Adayı Günsel Avcı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avcı forumu
» CHP Adayı Çetin Altındağ - Cetinaltindag.com
» Istanbul real estate - Istanbul emlak firması
» Bağımsız Şeker Fruktoz
» Konya Manşet: Şehrin Doğru ve Bağımsız Medya Sesi