KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX

KanKaLaR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bioxcin Serum kullananlar

YazarMesaj
salam9

Bioxcin Serum kullananlar Empty
MesajKonu: Bioxcin Serum kullananlar     Bioxcin Serum kullananlar Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2014 10:00 pm

Merhaba ben 39 yaşında bir maden işçisiyim. Benim saç dökülme problemim olmuştur hep ve şu gün bakacağım bu gün bakacağım derken kafamda hiç saç kalmadı döküldü. Zamanında alınmamış önlemlerden ötürü hiç saçım kalmamıştı. Ve arkadaş ortamımda gerçekten bir dalga konusu olmuş buda arkadaşlarıma hissettirmesem de içten içe üzülüyordum. Ve çözümler aramaya başladım nasıl olurda saçlarımı çıkarabilirim diye bir gün gazetede saç ektirme ilanı gördüm ve doktora gittim. Maalesef fahiş bir fiyatla karşı karşıya kalmıştım. Sonrasında doktorun bana tavsiyesi Bioxcin Forte Serum oldu. Şaşırmıştım ve denemek istedim hemen bir eczaneye gidip Bioxcin Forte Serum aldım. Ve kullanmaya başladım bir süre sonrasında saçlarımın yerlerinden yeniden yavaş yavaş çıktığını görmeye başladım bu beni çok heyecanlandırmıştı. Üstelik kalan saçlarımda güçlenmiş canlı duruyordu. Ben bu üründen memnun kaldığım için Bioxcin’in diğer ürünlerini de kullanmaya başladık eşimin saçları da şimdi çok daha canlı çok daha parlak ve güzel. İyi ki Bioxcin ‘i tanımışım diyebiliyorum kendi kendime.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bioxcin Serum ve Şampuan Satış Sitesi
» Serum Nedir? Evde Serum Hizmetleri Neden Tercih edilir?
» Bioxcin Ürünleri Satış Sitesi
» Erkeklere güç verecek serum