KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX

KanKaLaR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yerli ve Yabancı Diziler - netd.com

YazarMesaj
salam9

Yerli ve Yabancı Diziler - netd.com Empty
MesajKonu: Yerli ve Yabancı Diziler - netd.com   Yerli ve Yabancı Diziler - netd.com Icon_minitimePtsi Tem. 29, 2013 11:26 pm

Site İsmi : netd.com

Site Konusu : Yerli ve Yabancı Diziler - netd.com

Domain Kayıt Zamanı : Nisan 2011

Tanıtım ve Açıklamalar : En kaliteli yerli ve yabancı diziler, netd.com adresinde sizleri bekliyor. Canınız internetten dizi izlemek istediği anda yapmanız gereken tek şey netd.com isimli internet sitesine bağlanmak olacaktır.

Site içerisinde yer alan üç adet diziyi bugün sizlere tanıtmak istiyorum. Kısa kısa tanıtımlarını yapacağım bu diziler: 'Arka Sokaklar', 'Beni böyle sev' ve 'Güzel çirkin' dizileridir.

İlk olarak arka sokaklar dizisi ile başlayalım. Kanal D ekranlarında tam 7 senedir izleyici ekrana kilitleyen Arkak sokaklar dizisi, bir polisiye dizidir.

Beni böyle sev adlı dizi ise, TRT ekranlarının yeni sevilen dizisidir. Bu dizi, iki üniversiteli gencin aşk hikayesini anlatıyor.

Güzel çirkin dizisi de, aynı Arka sokaklar dizisi gibi, Polisiye dizi sınıfına girmektedir.

Tüm bu dizileri, netd.com üzerinden keyifle izleyebileceksiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler - netd.com
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yerli Film
» En iyi yabancı diziler
» En sevilen Yabancı Diziler
» 2015 yerli Türk filmleri
» Türkçe dublaj film ve diziler bu sitede