KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX

KanKaLaR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Özeliz Eğitim Kurumları

YazarMesaj
salam9

Özeliz Eğitim Kurumları  Empty
MesajKonu: Özeliz Eğitim Kurumları    Özeliz Eğitim Kurumları  Icon_minitimeSalı Şub. 27, 2018 5:49 pm

Web Site İsmi : Ozeliz.com.tr

Site Başlığı : Özeliz Eğitim Kurumları

Telefon numarası : 0216 411 13 13

Kuruluş senesi : 2004

Site Tanıtımı : Özeliz Eğitim Kurumları, 2004 senesinde Göztepe’de ilk şubesini açmıştır. Şu anda üç adet şubesi bulunan Özeliz, öğrencilerine en modern öğrenim tekniklerini sunar. Ozeliz.com.tr isimli internet adresini ziyaret ederek, bu öğrenim teknikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://www.ozeliz.com.tr adresi içerisinde de vurgulandığı gibi, Özeliz öğrencileri; kişiye özel soru bankaları, kişiye özel ders programları, son teknoloji ekipmanlar ve ferah sınıflar ile karşı karşıya kalacaktır.

Üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsanız, bu konuda Özeliz Eğitim Kurumlarına başvurabilirsiniz. 9, 10, 11 ve 12.sınıflara okul performansını arttırıcı ve sınavlara hazırlayıcı eğitimler sunan Özeliz, her biri son derece başarılı öğretmenleri bünyesinde barındırır. Buradan üst düzey kalitede eğitimler alma şansına sahipsiniz.

Özel ders almak isteyen öğrenciler, bu konuda yine gönül rahatlığıyla Özeliz Eğitim Kurumlarını arayabilir.

Özeliz Eğitim Kurumları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ortadoğulular Eğitim Kurumları - Ankara Dershane
» Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com
» Dil Eğitim Kursu
» Online eğitim
» Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr