KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX

KanKaLaR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paşmina Şal Üretim Firması

YazarMesaj
salam9

Paşmina Şal Üretim Firması Empty
MesajKonu: Paşmina Şal Üretim Firması   Paşmina Şal Üretim Firması Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2020 7:02 pm

Paşmina şal üreticisi firmamız 1996 yılından bu yana önce ülkemize sonra dünyaya kaliteli şal üretmektedir. Şal üretiminde sektörün öncüsü haline gelen firmamıza online olarak bağlanmak için Mrmtextile.com/tr bağlantı adresimizi kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ürün ve hizmetlerimizi inceleyebilir, en yeni şal modellerini takip edip, beğendiğiniz ürünü, şirket yetkililerine ulaşarak sipariş geçebilirsiniz. Şal sektöründe öncü olan firmamızın çok geniş ve özgün bir ürün yelpazesi vardır. Firmamıza ulaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Web: mrmtextile.com/tr
Adres: Nişanca Mh. Soğanağa Cd. Tavşantaşı Sk. Selman Center No : 2/4B PK34130 Beyazıt, Fatih – ISTANBUL / TÜRKİYE
Eposta: info@mrmtextile.com
Tlf: +90 850 840 77 20

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Led Ekran Üretim ve Satış Firması - Freeled Elektronik
» Tiner Üretim Merkezi
» Lojistik firması
» En iyi Oto ekspertiz firması - Garantiotoekspertiz.com
» Kaliteli bir Web hosting firması