KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KanKaLaR FoRumLari | www.KanKaLaRFoRumLari.tr.cX

KanKaLaR

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konteyner fiyatları

YazarMesaj
salam9

Konteyner fiyatları  Empty
MesajKonu: Konteyner fiyatları    Konteyner fiyatları  Icon_minitimePaz Mayıs 14, 2017 9:13 pm

Konteyner fiyatları

Konteyner Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, Aktim Konteyner resmi web adresine giriş yapabilir. Site üzerinden, Aktim Konteyner Hizmetleri Ltd. Şti. adı altında faaliyet gösteren firmayı da yakından tanıma fırsatınız olacaktır.

Aktim Konteyner, müşterilerine gerek satılık gerekse de Kiralık Konteyner çözümleri sunar. Bu firma ile görüşerek, konteyner ihtiyaçlarınızı kiralama yöntemi ile de karşılayabilirsiniz, cazip fiyatlarla konteyner satın da alabilirsiniz.

İster ıso yük konteyner, ister şantiye konteyner, ister tehlikeli, kimyasal atık konteyner, ister wc konteyner. Aklınıza gelebilecek her çeşit konteyner, Aktim tarafında imal edilir. Firma ile görüştüğünüz takdirde, özel tasarım konteyner yaptırma fırsatınız da olacaktır.

Web site: https://www.aktim.com.tr

Konteyner fiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kıbrıs Vinç ve Kıbrıs Konteyner hizmetleri
» Güncel Org Fiyatları
» Duşakabin Fiyatları
» Check up fiyatları
» Ev Temizlik Fiyatları